23 Oct

Joburi online Editor Writer

CronoLead Internet ServicesOriunde

NOTA: Acest anunt a expirat sau nu mai este relevant.

logoforum.png

Descrierea jobului

Help the People because We are the people Curaj, Corectitudine, Incredere, Respect, Credinta, Modestie, Integritate.

Oferim tuturor persoanelor, indiferent de varsta si categorie sociala, posibilitatea unui castig suplimentar.
Oferim clientilor produse si servicii de cea mai buna calitate, dublata de garantia satisfactiei.
Oferim clientilor servicii eficiente si prietenoase.
Impartasim cu cei din jur beneficiile prosperitatii si cunostiintele dobandite.
Suntem preocupati in mod continuu de bunastarea societatii si a mediul inconjurator.
Mentinem si pretuim spiritul prietenos.

Daca vrei sa faci parte din echipa CronoLead Internet Services, postul de editor este exact ce cautai. Trebuie doar sa te incadrezi in cerintele incluse mai jos sis a fi pasionat de scris.

Daca vei fi selectat in urma interviului, vei avea ocazia sa redactezi articole pentru cei peste 1000 de clienti care activeaza prin CronoLead Internet Services si pentru cei peste 100 de parteneri care lucreaza alaturi de CronoLead internet Services in fiecare zi.

Cerinte:
– Cunostinte minime de limba Engleza (scris, citit)
– Experienta operare PC si utilizare programe de baza
– Studii medii
– Abilitatea de a compune texte de sinteza sau de analiza
– Reprezinta un avantaj: studii finalizate in domeniul acoperit in articole
– Reprezinta un avantaj: experienta anterioara in jurnalismul online, inclusiv blogging

Conditii de lucru obligatorii:
– Program full sau part-time,
– Activitatea se online pe Forumul CronoLead

Oferta:
– Primesti 10 RON la fiecare 1000 PE realizate. “Puncte de Experienta”
– Oportunitatea de a face parte din echipa CronoLead Internet Services si oportunitatea de avansare la un nivel mai inalt si acela de a ajunge in echipa de administrare cu un salariu fix alaturi de cei mai buni.

Categoriile joburilor: Mass Media - Jurnalism - Publicitate. Tipurile job-urilor: Joburi online.

Aplica la acest job